South Korea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v South Korea

Nemovitost na prodej v Jižní Koreji

Jižní Korea je národem východní Asie, který zabírá jižní polovinu Korejského poloostrova a sdílí se Severní Koreou jednu z nejmilitarizovanějších hranic na světě. Rovněž je známá svou zelenou a kopcovitou krajinou posetou třešněmi a staletými buddhistickými chrámy. Jeho hlavním městem je Soul, jedno z nejlidnatějších měst na světě. Hraničí na severu se Severní Koreou, na západě se Žlutým mořem (a poté s Čínou), na jihu s Korejským průlivem a na východě s Japonským mořem.

Průměrná prodejní cena nemovitosti k prodeji v Jižní Koreji vzrostla o 0,57% navzdory snahám vlády ovládnout trh s nemovitostmi. Podle údajů zprávy se průměrná prodejní cena nemovitostí k prodeji v Jižní Koreji tento týden zvýšila více než 0,34% nárůst zaznamenaný o týden dříve.

Poslední skok byl nejvyšší z 0,57% týdenního růstu zaznamenaného v prvním únorovém týdnu.

K nárůstu došlo navzdory tomu, že vláda v pondělí jmenovala čtyři oddělení v Soulu: Jongno, Jung, Dongdaemun a Dongjak, jako spekulativní oblasti podléhající finančním a jiným předpisům, čímž se počet oblastí podléhajících omezením v hlavním městě 25 městských čtvrtí zvýšil na 15.

Ceny bytů ve městě s téměř 10 miliony lidí se v posledních týdnech zvýšily po starostovi Soulu Park Wona, který brzy oznámil plán rozvoje Yongsanu a finanční čtvrti Yeouido. Trh musí zaujmout pozici průměrného cenového trendu, která by mohla být ovlivněna fiskální politikou vlády. Od ledna do srpna se průměrná cena zvýšila o 12,42% a meziročně vzrostla nad 11,44%.

  •  
    Stěhování do Jižní Koreje. Expatriujte a žijte v Jižní Koreji.

      Stát patřící do východní Asie, Jižní Korea by mohla být životaschopnou alternativou, která by mohla obnovit život člověka, snad s dobrou investicí. I přes historii této země byla docela znepokojená, dnes se prezentuje jako nový národ, schopný nabídnout příležitosti, které odpovídají potřebám ...

Mapa, vývoj cen a statistiky
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB